Primera Premier (Mexico)

Irapuato vede s 12 b. po 4 zápasech. 2,9 gólu na zápas, BTTS 59 %, Více než 2.5 v 59 % z 32 zápasů. Domácí vyhráli 41 %, remíza padla v 25 % a hosté vyhráli 34 %.

Primera Premier

Primera Premier

Mexico2026/2027

Přehled ligy

32

Zápasy celkem

93

Góly celkem

2.91

Prům. góly / zápas

Rozložení výsledků

41%
25%
34%
Výhry domácíchRemízyVýhry hostů

Více / Méně a BTTS

Na základě 32 zápasů
BTTS
59%
Více než 2.5
59%
Čistá konta
41%
Prům. karty / zápas
3
Prům. rohy / zápas
7.97

Žebříčky týmů a statistiky hráčů

  • Žebříčky střelců, obrany, BTTS a Více/Méně
  • Nejlepší střelci a lídři asistencí
  • Kompletní srovnání týmů
Odemknout Premium

Zrušení kdykoli

Primera Premier 2026/27 v číslech

Prům. góly / zápas
2,9
BTTS
59%
Více než 2.5
59%
Výhry domácích
41%
Remízy
25%
Výhry hostů
34%
Čistá konta
41%
Prům. rohy / zápas
8,0
Prům. karty / zápas
3,0
Zápasy celkem
32

Tabulka ligy 2026/27

Regular Season

#TýmZ+/-B
1Irapuato4+612
2Racing de Veracruz4+1010
3Celaya4+610
4Reboceros La Piedad4+49
5Tigres de Alica4+27
6Zacatepec 1948407
7Pioneros de Cancún3+56
8Los Cabos United406
9Deportiva Venados3+25
10Montañeses4-24
11Jaguares de Chiapas3-23
12Tapachula4-83
13Chapulineros4-52
14Lobos ULMX3-21
15Tritons Vallarta3-21
16Cordobés3-41
17H2O Purepechas3-41
18Inter Playa del Carmen3-61

Často kladené otázky

Kdo vede tabulku soutěže Primera Premier?
Irapuato vede soutěž Primera Premier: 12 b. z 4 zápasů (4 výher, 0 remíz, 0 proher, skóre +6). Druhý je Racing de Veracruz (10 b.).
Kolik gólů padá na zápas v soutěži Primera Premier?
Průměr 2,9 gólu na zápas při 32 zápasech v této sezoně. Oba týmy skórovaly v 59 %, 59 % zápasů skončilo Více než 2.5 gólu a 84 % Více než 1.5. Domácí vyhráli 41 %, remíza padla v 25 % a hosté vyhráli 34 %.
Kde najdete tipy na zápasy Primera Premier?
Každý zápas soutěže Primera Premier na této stránce má vlastní podstránku s průměrem gólů, podílem BTTS a Více než 2.5, vzájemnými zápasy, formou a pravděpodobností modelu pro gólové trhy. Je to zdarma a bez účtu.

Nadcházející zápasy

Nedávné výsledky