Ligi kuu Bara (Tanzania)

Young Africans vede s 18 b. po 6 zápasech. 2,5 gólu na zápas, BTTS 47 %, Více než 2.5 v 41 % z 49 zápasů. Domácí vyhráli 55 %, remíza padla v 16 % a hosté vyhráli 29 %.

Ligi kuu Bara

Ligi kuu Bara

Tanzania2026

Přehled ligy

49

Zápasy celkem

121

Góly celkem

2.47

Prům. góly / zápas

Rozložení výsledků

55%
16%
29%
Výhry domácíchRemízyVýhry hostů

Více / Méně a BTTS

Na základě 49 zápasů
BTTS
47%
Více než 2.5
41%
Čistá konta
53%
Prům. karty / zápas
3.1
Prům. rohy / zápas
9.05

Žebříčky týmů a statistiky hráčů

  • Žebříčky střelců, obrany, BTTS a Více/Méně
  • Nejlepší střelci a lídři asistencí
  • Kompletní srovnání týmů
Odemknout Premium

✓ Zrušení kdykoli

Ligi kuu Bara 2026/27 v číslech

Prům. góly / zápas
2,5
BTTS
47%
Více než 2.5
41%
Výhry domácích
55%
Remízy
16%
Výhry hostů
29%
Čistá konta
53%
Prům. rohy / zápas
9,1
Prům. karty / zápas
3,1
Zápasy celkem
49

Tabulka ligy 2026/27

Ligi kuu Bara

#TýmZ+/-B
1Young Africans6+1418
2Simba6+918
3Azam7+414
4Singida Black Stars6+410
5Polisi Tanzania6+210
6Mbeya City6+210
7Dodoma Jiji6010
8Mashujaa609
9Geita Gold6+17
10JKT Tanzania6-37
11Coastal Union6-37
12Tabora United606
13Namungo7-56
14Fountain Gate6-74
15Kagera Sugar6-92
16Pamba Jiji6-91

Často kladené otázky

Kdo vede tabulku soutěže Ligi kuu Bara?
Young Africans vede soutěž Ligi kuu Bara: 18 b. z 6 zápasů (6 výher, 0 remíz, 0 proher, skóre +14). Druhý je Simba (18 b.).
Kolik gólů padá na zápas v soutěži Ligi kuu Bara?
Průměr 2,5 gólu na zápas při 49 zápasech v této sezoně. Oba týmy skórovaly v 47 %, 41 % zápasů skončilo Více než 2.5 gólu a 76 % Více než 1.5. Domácí vyhráli 55 %, remíza padla v 16 % a hosté vyhráli 29 %.
Kde najdete tipy na zápasy Ligi kuu Bara?
Každý zápas soutěže Ligi kuu Bara na této stránce má vlastní podstránku s průměrem gólů, podílem BTTS a Více než 2.5, vzájemnými zápasy, formou a pravděpodobností modelu pro gólové trhy. Je to zdarma a bez účtu.

Nadcházející zápasy

Nedávné výsledky