Primera Division (Nicaragua)

Managua vedie s 23 b. po 9 zápasoch. 2,6 gólu na zápas, BTTS 48%, Viac ako 2.5 v 41% z 46 zápasov. Domáci vyhrali 35%, 20% skončilo remízou a hostia vyhrali 46%.

Primera Division

Primera Division

Nicaragua2026

Prehľad ligy

46

Celkom zápasov

119

Celkom gólov

2.59

Priem. góly / zápas

Rozloženie výsledkov

35%
20%
46%
Výhry domácichRemízyVýhry hostí

Viac / Menej a BTTS

Na základe 46 zápasov
BTTS
48%
Viac ako 2.5
41%
Čisté kontá
52%
Priem. karty / zápas
2.86
Priem. rohy / zápas
9.21

Poradie tímov a štatistiky hráčov

  • Poradia: najviac gólov, najlepšia obrana, BTTS a V/M
  • Najlepší strelci a lídri v asistenciách
  • Kompletné porovnania tímov
Odomknúť Premium

✓ Zrušiť kedykoľvek

Primera Division 2026 v číslach

Priem. góly / zápas
2,6
BTTS
48%
Viac ako 2.5
41%
Výhry domácich
35%
Remízy
20%
Výhry hostí
46%
Čisté kontá
52%
Priem. rohy / zápas
9,2
Priem. karty / zápas
2,9
Celkom zápasov
46

Tabuľka ligy 2026

Apertura

#TímZRGB
1Managua9+1823
2Diriangén9+1121
3Real Estelí9+1118
4UNAN Managua9+417
5San Marcos9-311
6H&H Export9-811
7Matagalpa9-129
8Walter Ferretti10-57
9Jalapa10-97
10Rancho Santana9-75

Často kladené otázky

Kto vedie v tabuľke Primera Division?
Managua vedie v súťaži Primera Division s 23 bodmi z 9 zápasov (7 výhier, 2 remíz, 0 prehier, skóre +18). Diriangén je druhý s 21 bodmi.
Koľko gólov padá na zápas v súťaži Primera Division?
2,6 gólu na zápas v priemere v 46 zápasoch tejto sezóny. Oba tímy skórovali v 48%, 41% prešlo čiaru Viac ako 2.5 gólu a 72% čiaru Viac ako 1.5. Domáci vyhrali 35%, 20% skončilo vyrovnane a hostia vyhrali 46%.
Kde nájdem tipy na zápasy Primera Division?
Každý zápas súťaže Primera Division na tejto stránke má vlastnú stránku s priemerom gólov, podielom BTTS a Viac ako 2.5, bilanciou vzájomných zápasov, aktuálnou formou a pravdepodobnosťou modelu pre každý gólový trh. Je to zadarmo a účet nepotrebujete.

Nadchádzajúce zápasy

Posledné výsledky