Tasmania NPL (Australia)

South Hobart në krye me 47 pikë pas 18 ndeshjesh. 4,0 gola për ndeshje, BTTS 59%, Mbi 2.5 në 71% të 96 ndeshjeve. Skuadrat vendase fituan 53%, 9% përfunduan barazim dhe mysafiret fituan 38%.

Tasmania NPL

Tasmania NPL

Australia2026

Përmbledhje e ligës

96

Ndeshje gjithsej

379

Gola gjithsej

3.95

Mes. gola / ndeshje

Shpërndarja e rezultateve

53%
9%
38%
Fitore vendaseBarazimeFitore mysafire

Mbi / Nën & BTTS

Bazuar në 96 ndeshje
BTTS
59%
Mbi 2.5
71%
Porta të paprekura
41%
Mes. kartona / ndeshje
2.91
Mes. kënde / ndeshje
11.52

Renditja e skuadrave dhe statistikat e lojtarëve

  • Renditje golashënimi, mbrojtjeje, BTTS dhe M/N
  • Golashënuesit dhe liderët e asistimeve
  • Krahasime të plota skuadër më skuadër
Zhblloko Premium

✓ Anulo kur të duash

Tasmania NPL 2026 në numra

Mes. gola / ndeshje
4,0
BTTS
59%
Mbi 2.5
71%
Fitore vendase
53%
Barazime
9%
Fitore mysafire
38%
Porta të paprekura
41%
Mes. kënde / ndeshje
11,5
Mes. kartona / ndeshje
2,9
Ndeshje gjithsej
96

Tabela e ligës 2026

Regular Season

#SkuadraLGDP
1South Hobart18+4947
2Devonport City18+3743
3Kingborough Lions18+3543
4Launceston City18+431
5Clarence Zebras18+127
6Riverside18-224
7South East Utd.18-2521
8Glenorchy Knights18-1017
9Launceston United18-445
10Ulverstone18-454

Pyetje të shpeshta

Kush është në krye të tabelës së Tasmania NPL?
South Hobart është në krye të Tasmania NPL me 47 pikë nga 18 ndeshje (15 fitore, 2 barazime, 1 humbje, diferenca e golave +49). Devonport City është i dyti me 43 pikë.
Sa gola shënohen për ndeshje në Tasmania NPL?
4,0 gola për ndeshje mesatarisht në 96 ndeshje këtë sezon. Të dy skuadrat shënuan në 59%, 71% shkuan Mbi 2.5 gola dhe 90% Mbi 1.5. Skuadrat vendase fituan 53%, 9% përfunduan barazim dhe mysafiret fituan 38%.
Ku janë parashikimet e Tasmania NPL?
Çdo ndeshje e Tasmania NPL e listuar në këtë faqe ka faqen e vet me mesataren e golave, BTTS dhe përqindjet Mbi 2.5, përballjet direkte, formën e fundit dhe probabilitetin e modelit për çdo treg golash. Është falas dhe nuk kërkon llogari.

Rezultatet e fundit