Division Intermedia (Paraguay)

General Caballero лідирує з 50 очками після 25 матчів. 2,7 гола за матч, обидві заб'ють 59%, більше 2,5 у 52% з 71 матчу. Перемоги господарів 42%, нічиї 23%, перемоги гостей 35%.

Division Intermedia

Division Intermedia

Paraguay2026/2027

Огляд ліги

71

Усього матчів

191

Усього голів

2.69

Сер. голів / матч

Розподіл результатів

42%
23%
35%
Перемоги вдомаНічиїПеремоги на виїзді

Over / Under і BTTS

На основі 71 матчів
BTTS
59%
Over 2.5
52%
Сухі рахунки
41%
Сер. карток / матч
3.53
Сер. кутових / матч
9.73

Рейтинги команд і статистика гравців

  • Найрезультативніші, найкращий захист, рейтинги BTTS і O/U
  • Найкращі бомбардири та асистенти
  • Повні порівняння команд
Розблокувати Premium

Скасуй будь-коли

Division Intermedia 2026 у цифрах

Сер. голів / матч
2,7
BTTS
59%
Over 2.5
52%
Перемоги вдома
42%
Нічиї
23%
Перемоги на виїзді
35%
Сухі рахунки
41%
Сер. кутових / матч
9,7
Сер. карток / матч
3,5
Усього матчів
71

Турнірна таблиця 2026

Division Intermedia

#КомандаМРМО
1General Caballero25+2150
2Deportivo Santani25+1948
312 de Junio VH25+948
4Benjamín Aceval25+942
5SOL DE America25+637
6Independiente F.b.c.25+537
7Paraguari AC25+135
8Sportivo Carapeguá25-835
9Resistencia25-332
10Fernando De La Mora25-731
11Atlético Tembetary25-530
12Deportivo Capiata25-627
13Guairena FC25-1125
143 de Noviembre25-823
15Encarnación25-922
16Tacuary25-1321

Найкращі бомбардири

  1. 1Mathias Gonzalez · General Caballero2 Г
  2. 2Enzo Alegre · General Caballero1 Г

Часті запитання

Хто лідирує в таблиці Division Intermedia?
General Caballero лідирує в Division Intermedia з 50 очками після 25 матчів (15 перемог, 5 нічиїх, 5 поразок, різниця м'ячів +21). Друге місце - Deportivo Santani, 48 очок.
Скільки голів забивають за матч у Division Intermedia?
У середньому 2,7 гола за матч у 71 матчах цього сезону. Обидві команди забили у 59%, 52% завершилися з тоталом більше 2,5, а 73% - більше 1,5. Господарі виграли 42%, 23% - нічиї, гості виграли 35%.
Хто найкращий бомбардир Division Intermedia?
Mathias Gonzalez (General Caballero) лідирує з 2 голами, попереду Enzo Alegre (General Caballero) з 1.
Де знайти прогнози на Division Intermedia?
Кожен матч Division Intermedia з цієї сторінки має власну сторінку із середньою кількістю голів, частками «обидві заб'ють» і «більше 2,5», історією H2H, формою та ймовірностями моделі для ринків голів. Безкоштовно, без облікового запису.

Майбутні матчі

Останні результати