Statystyki
Kartki: MLS 2026
Stan na 7 listopada 2026 · 502 mecze w sezonie 2026Jak liczymy
W sezonie 2026 w MLS pada średnio 4,2 kartki na mecz (4,0 żółtej i 0,17 czerwonej; 502 mecze, stan na 7 listopada 2026).
Ponad 4.5 kartki padło w 41% meczów, czerwona kartka w 15%, a najwięcej kartek mają mecze drużyn: Colorado Rapids (5,3), Philadelphia Union (4,7) i Los Angeles Galaxy (4,6).
Wśród 72 najwyższych lig krajowych z kartkami w tym sezonie MLS jest na 41. miejscu (średnia tych lig to 4,5).
- Średnio na mecz
- 4,2
- gospodarze 2,0 · goście 2,2
- Ponad 4.5
- 41%
- 205 z 502 meczów
- Mecze w sezonie
- 502
- od 21 lutego 2026
Drużyny: kartki w ich meczach
Mecze drużyny w tym sezonie: średnia kartek obu stron, jej i rywali, u siebie i na wyjeździe, oraz mecze z ponad 4.5 kartki. Znak przy średniej to różnica do średniej ligi.
| Średnia ligi | 502 | 4,2 | 2,1 | 2,1 | – | – | 41% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Colorado Rapids | 33 | 5,3, +1,1 względem średniej | 2,8 | 2,5 | 5,2 | 5,4 | 58% |
| Philadelphia Union | 34 | 4,7, +0,5 względem średniej | 2,3 | 2,4 | 4,3 | 5,1 | 41% |
| Los Angeles Galaxy | 33 | 4,6, +0,4 względem średniej | 2,2 | 2,4 | 5,1 | 4,1 | 49% |
| New York City FC | 34 | 4,6, +0,4 względem średniej | 1,7 | 2,9 | 4,5 | 4,6 | 53% |
| FC Dallas | 33 | 4,5, +0,4 względem średniej | 2,4 | 2,2 | 4,2 | 4,8 | 55% |
| Chicago Fire | 34 | 4,5, +0,3 względem średniej | 2,4 | 2,0 | 4,4 | 4,6 | 44% |
| Houston Dynamo | 33 | 4,4, +0,3 względem średniej | 2,1 | 2,3 | 4,8 | 4,1 | 55% |
| Real Salt Lake | 33 | 4,4, +0,3 względem średniej | 2,3 | 2,2 | 3,9 | 4,9 | 52% |
| Charlotte | 34 | 4,4, +0,3 względem średniej | 2,0 | 2,4 | 5,1 | 3,8 | 41% |
| Inter Miami | 34 | 4,4, +0,2 względem średniej | 2,6 | 1,8 | 3,6 | 5,2 | 41% |
| San Jose Earthquakes | 33 | 4,3, +0,2 względem średniej | 2,3 | 2,0 | 4,7 | 4,0 | 49% |
| Orlando City SC | 34 | 4,3, +0,2 względem średniej | 2,3 | 2,1 | 4,1 | 4,6 | 44% |
| San Diego | 33 | 4,3, +0,1 względem średniej | 2,0 | 2,3 | 4,3 | 4,4 | 46% |
| St. Louis City | 33 | 4,3, +0,1 względem średniej | 2,1 | 2,2 | 4,3 | 4,3 | 39% |
| CF Montreal | 34 | 4,3, +0,1 względem średniej | 2,3 | 1,9 | 4,0 | 4,5 | 41% |
| Vancouver Whitecaps | 34 | 4,2, +0,1 względem średniej | 2,0 | 2,2 | 3,5 | 5,0 | 41% |
| Austin | 33 | 4,1, 0,0 względem średniej | 1,9 | 2,2 | 4,1 | 4,1 | 49% |
| DC United | 33 | 4,1, 0,0 względem średniej | 2,1 | 2,0 | 4,5 | 3,8 | 46% |
| FC Cincinnati | 34 | 4,1, −0,1 względem średniej | 2,3 | 1,7 | 4,3 | 3,8 | 41% |
| Atlanta United FC | 34 | 4,0, −0,2 względem średniej | 2,2 | 1,9 | 3,8 | 4,2 | 32% |
| Los Angeles FC | 33 | 4,0, −0,2 względem średniej | 1,8 | 2,2 | 3,8 | 4,2 | 49% |
| Toronto FC | 34 | 4,0, −0,2 względem średniej | 1,9 | 2,1 | 4,6 | 3,4 | 27% |
| Columbus Crew | 34 | 3,9, −0,2 względem średniej | 1,7 | 2,2 | 4,2 | 3,7 | 35% |
| Portland Timbers | 33 | 3,9, −0,2 względem średniej | 1,8 | 2,2 | 4,2 | 3,6 | 36% |
| Minnesota United FC | 33 | 3,8, −0,4 względem średniej | 2,1 | 1,7 | 3,9 | 3,7 | 21% |
| New York Red Bulls | 34 | 3,8, −0,4 względem średniej | 2,0 | 1,8 | 3,7 | 3,9 | 32% |
| Sporting Kansas City | 33 | 3,7, −0,4 względem średniej | 1,9 | 1,9 | 4,4 | 3,1 | 33% |
| New England Revolution | 33 | 3,6, −0,6 względem średniej | 1,7 | 1,9 | 3,8 | 3,4 | 27% |
| Nashville SC | 34 | 3,3, −0,8 względem średniej | 1,7 | 1,7 | 2,7 | 3,9 | 29% |
| Seattle Sounders | 33 | 3,0, −1,2 względem średniej | 1,6 | 1,4 | 3,2 | 2,8 | 21% |
Dzisiejsze mecze w module Kartki
Dzisiejsza lista ze wszystkich lig, z ostatnimi meczami obu drużyn.
Ile kartek pada w meczu
Odsetek meczów sezonu z daną liczbą (obie drużyny razem).
- 0: 2% meczów (10 meczów)
- 1: 5% meczów (27 meczów)
- 2: 15% meczów (76 meczów)
- 3: 19% meczów (93 mecze)
- 4: 18% meczów (91 meczów)
- 5: 16% meczów (78 meczów)
- 6: 12% meczów (59 meczów)
- 7: 8% meczów (42 mecze)
- 8: 3% meczów (14 meczów)
- 9: 1% meczów (6 meczów)
- 10+: 1% meczów (6 meczów)
Najczęściej padało 3 (19% meczów).
Ponad linią
- Ponad 3.5
- 59%
- 296 z 502 meczów
- Ponad 4.5
- 41%
- 205 z 502 meczów
- Ponad 5.5
- 25%
- 127 z 502 meczów
Sędziowie: kto pokazuje najwięcej kartek
Najwięcej kartek na mecz w tym sezonie pokazują: C. Penso (5,3), G. Gonzales (5,3) i A. Da Silva (5,2).
Jak liczymy
Liczymy żółte i czerwone kartki zawodników obu drużyn ze statystyk meczu, a gdy ich brak, z zapisu relacji na żywo. Ligę pokazujemy, gdy kartki znamy z co najmniej 80% jej meczów. Drużynę pokazujemy od 6 meczów. Procent to częstość z rozegranych meczów, nie prognoza.
Najczęstsze pytania
- Ile kartek pada średnio w meczu MLS?
- W sezonie 2026 średnio 4,2 na mecz: 4,0 żółtej i 0,17 czerwonej (502 mecze do 7 listopada 2026).
- Jak często w meczu MLS pada ponad 4.5 kartki?
- W 41% meczów sezonu 2026; ponad 3.5 w 59%, ponad 5.5 w 25%, a czerwona kartka w 15%. To częstość z rozegranych meczów, a nie prognoza.
- W meczach których drużyn MLS pada najwięcej kartek?
- Najwięcej: Colorado Rapids (5,3), Philadelphia Union (4,7) i Los Angeles Galaxy (4,6). Najmniej: Seattle Sounders (3,0), Nashville SC (3,3) i New England Revolution (3,6). Liczą się kartki obu stron w meczach drużyny w tym sezonie.
Dzisiejsze mecze w module Kartki
Dzisiejsza lista ze wszystkich lig, z ostatnimi meczami obu drużyn.