Statystyki
Gole: MLS 2026
Stan na 7 listopada 2026 · 503 mecze w sezonie 2026Jak liczymy
W sezonie 2026 w MLS pada średnio 3,3 gola na mecz (gospodarze 1,9, goście 1,4; 503 mecze, stan na 7 listopada 2026).
Ponad 2.5 gola padło w 64% meczów, a najwięcej goli mają mecze drużyn: FC Cincinnati (4,2), Orlando City SC (4,2) i Inter Miami (4,1).
Wśród 73 najwyższych lig krajowych w tym sezonie MLS jest na 8. miejscu pod względem goli na mecz (średnia tych lig to 2,7).
- Średnio na mecz
- 3,3
- gospodarze 1,9 · goście 1,4
- Ponad 2.5
- 64%
- 323 z 503 meczów
- Mecze w sezonie
- 503
- od 21 lutego 2026
Drużyny: gole w ich meczach
Mecze drużyny w tym sezonie: średnia goli obu stron, strzelone i stracone, u siebie i na wyjeździe, oraz mecze z ponad 2.5 gola. Znak przy średniej to różnica do średniej ligi.
| Średnia ligi | 503 | 3,3 | 1,6 | 1,6 | – | – | 64% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Cincinnati | 34 | 4,2, +0,9 względem średniej | 2,0 | 2,2 | 4,2 | 4,2 | 68% |
| Orlando City SC | 34 | 4,2, +0,9 względem średniej | 1,9 | 2,3 | 3,2 | 5,1 | 77% |
| Inter Miami | 34 | 4,1, +0,8 względem średniej | 2,4 | 1,7 | 4,5 | 3,7 | 77% |
| Portland Timbers | 33 | 3,7, +0,4 względem średniej | 1,8 | 1,9 | 3,8 | 3,5 | 73% |
| Sporting Kansas City | 33 | 3,6, +0,4 względem średniej | 1,2 | 2,5 | 3,5 | 3,8 | 79% |
| San Diego | 33 | 3,6, +0,4 względem średniej | 1,7 | 1,9 | 4,1 | 3,1 | 70% |
| Toronto FC | 34 | 3,5, +0,2 względem średniej | 1,5 | 2,0 | 4,1 | 2,9 | 71% |
| Chicago Fire | 34 | 3,5, +0,2 względem średniej | 1,9 | 1,6 | 3,4 | 3,5 | 77% |
| Philadelphia Union | 34 | 3,5, +0,2 względem średniej | 1,9 | 1,5 | 3,0 | 3,9 | 68% |
| Charlotte | 34 | 3,4, +0,2 względem średniej | 1,9 | 1,5 | 3,1 | 3,8 | 74% |
| Minnesota United FC | 33 | 3,3, +0,1 względem średniej | 1,6 | 1,7 | 2,7 | 3,9 | 67% |
| FC Dallas | 33 | 3,3, 0,0 względem średniej | 1,8 | 1,5 | 3,2 | 3,4 | 64% |
| Columbus Crew | 34 | 3,3, 0,0 względem średniej | 1,7 | 1,5 | 2,8 | 3,7 | 71% |
| New York Red Bulls | 34 | 3,2, 0,0 względem średniej | 1,4 | 1,8 | 3,3 | 3,2 | 59% |
| St. Louis City | 33 | 3,2, 0,0 względem średniej | 1,8 | 1,5 | 3,5 | 2,9 | 58% |
| Vancouver Whitecaps | 34 | 3,2, −0,1 względem średniej | 2,2 | 1,0 | 3,5 | 2,8 | 59% |
| Austin | 33 | 3,2, −0,1 względem średniej | 1,3 | 1,9 | 2,8 | 3,5 | 73% |
| Los Angeles Galaxy | 33 | 3,2, −0,1 względem średniej | 1,5 | 1,7 | 2,8 | 3,6 | 67% |
| San Jose Earthquakes | 33 | 3,2, −0,1 względem średniej | 1,7 | 1,5 | 3,3 | 3,0 | 58% |
| CF Montreal | 34 | 3,1, −0,1 względem średniej | 1,1 | 2,0 | 2,6 | 3,7 | 59% |
| Real Salt Lake | 33 | 3,1, −0,2 względem średniej | 1,6 | 1,6 | 3,3 | 2,9 | 70% |
| Atlanta United FC | 34 | 3,0, −0,2 względem średniej | 1,3 | 1,8 | 3,5 | 2,6 | 68% |
| New England Revolution | 34 | 3,0, −0,3 względem średniej | 1,6 | 1,4 | 3,0 | 3,0 | 71% |
| DC United | 34 | 2,9, −0,3 względem średniej | 1,2 | 1,8 | 2,9 | 3,0 | 62% |
| Nashville SC | 34 | 2,8, −0,4 względem średniej | 2,1 | 0,7 | 3,7 | 2,0 | 56% |
| Colorado Rapids | 33 | 2,8, −0,4 względem średniej | 1,4 | 1,4 | 2,9 | 2,7 | 49% |
| New York City FC | 34 | 2,8, −0,5 względem średniej | 1,4 | 1,3 | 3,2 | 2,4 | 50% |
| Los Angeles FC | 33 | 2,7, −0,6 względem średniej | 1,6 | 1,2 | 2,9 | 2,4 | 52% |
| Seattle Sounders | 33 | 2,6, −0,6 względem średniej | 1,3 | 1,4 | 2,9 | 2,4 | 46% |
| Houston Dynamo | 33 | 2,6, −0,7 względem średniej | 1,3 | 1,3 | 2,1 | 3,1 | 42% |
Dzisiejsze mecze w module Gole
Dzisiejsza lista ze wszystkich lig, z ostatnimi meczami obu drużyn.
Ile goli pada w meczu
Odsetek meczów sezonu z daną liczbą (obie drużyny razem).
- 0: 5% meczów (24 mecze)
- 1: 12% meczów (62 mecze)
- 2: 19% meczów (94 mecze)
- 3: 23% meczów (114 meczów)
- 4: 18% meczów (91 meczów)
- 5: 12% meczów (61 meczów)
- 6+: 11% meczów (57 meczów)
Najczęściej padało 3 (23% meczów).
Ponad linią
- Ponad 1.5
- 83%
- 417 z 503 meczów
- Ponad 2.5
- 64%
- 323 z 503 meczów
- Ponad 3.5
- 42%
- 209 z 503 meczów
Jak liczymy
Liczymy gole obu drużyn po 90 minutach, bez dogrywki i rzutów karnych po meczu, w bieżącym sezonie ligi. Drużynę pokazujemy od 6 meczów. Procent to częstość z rozegranych meczów, nie prognoza. Dane przeliczamy co noc, tak jak moduł Gole.
Najczęstsze pytania
- Ile goli pada średnio w meczu MLS?
- W sezonie 2026 średnio 3,3 na mecz: gospodarze 1,9, goście 1,4 (503 mecze do 7 listopada 2026).
- Jak często w meczu MLS pada ponad 2.5 gola?
- W 64% meczów sezonu 2026; ponad 1.5 w 83%, a ponad 3.5 w 42%. To częstość z rozegranych meczów, a nie prognoza.
- W meczach których drużyn MLS pada najwięcej goli?
- Najwięcej: FC Cincinnati (4,2), Orlando City SC (4,2) i Inter Miami (4,1). Najmniej: Houston Dynamo (2,6), Seattle Sounders (2,6) i Los Angeles FC (2,7). Liczą się gole obu stron w meczach drużyny w tym sezonie.
Dzisiejsze mecze w module Gole
Dzisiejsza lista ze wszystkich lig, z ostatnimi meczami obu drużyn.