Przejdź do treści

Gole: Süper Lig 2026/27

Stan na 7 listopada 2026 · 95 meczów w sezonie 2026/27Jak liczymy

W sezonie 2026/27 w Süper Lig pada średnio 3,0 gola na mecz (gospodarze 1,7, goście 1,3; 95 meczów, stan na 7 listopada 2026).

Ponad 2.5 gola padło w 59% meczów, a najwięcej goli mają mecze drużyn: Amed (3,9), Galatasaray (3,8) i Göztepe (3,7).

Wśród 73 najwyższych lig krajowych w tym sezonie Süper Lig jest na 20. miejscu pod względem goli na mecz (średnia tych lig to 2,7).

Drużyny: gole w ich meczach

Mecze drużyny w tym sezonie: średnia goli obu stron, strzelone i stracone, u siebie i na wyjeździe, oraz mecze z ponad 2.5 gola. Znak przy średniej to różnica do średniej ligi.

Gole w meczach drużyn: Süper Lig, sezon 2026/27, mecze do 7 listopada 2026
Średnia ligi953,01,51,5––59%
Amed113,9, +0,9 względem średniej2,61,43,84,082%
Galatasaray113,8, +0,8 względem średniej2,51,44,03,682%
Göztepe113,7, +0,7 względem średniej2,01,73,24,282%
Çorum FK103,7, +0,7 względem średniej2,11,62,54,580%
Fenerbahçe103,4, +0,4 względem średniej2,41,04,62,280%
Samsunspor113,4, +0,4 względem średniej1,02,43,53,255%
Başakşehir113,3, +0,3 względem średniej1,71,63,82,664%
Beşiktaş103,2, +0,2 względem średniej2,01,23,43,060%
Trabzonspor103,2, +0,2 względem średniej2,40,83,23,260%
Eyüpspor113,0, 0,0 względem średniej0,32,72,24,046%
Gençlerbirliği S.K.103,0, 0,0 względem średniej1,21,83,03,060%
Rizespor102,6, −0,4 względem średniej1,11,53,32,250%
Gaziantep FK112,6, −0,5 względem średniej0,81,72,32,846%
Kasımpaşa112,6, −0,5 względem średniej1,61,03,02,246%
Alanyaspor102,5, −0,5 względem średniej0,91,62,02,860%
Erzurumspor FK102,4, −0,6 względem średniej0,91,52,42,450%
Kocaelispor112,0, −1,0 względem średniej1,20,81,62,336%
Konyaspor111,8, −1,2 względem średniej0,61,31,81,827%

Dzisiejsze mecze w module Gole

Dzisiejsza lista ze wszystkich lig, z ostatnimi meczami obu drużyn.

Dzisiejsze mecze w module Gole

Ile goli pada w meczu

Odsetek meczów sezonu z daną liczbą (obie drużyny razem).

  1. 0: 5% meczów (5 meczów)
  2. 1: 17% meczów (16 meczów)
  3. 2: 19% meczów (18 meczów)
  4. 3: 26% meczów (25 meczów)
  5. 4: 15% meczów (14 meczów)
  6. 5: 7% meczów (7 meczów)
  7. 6+: 11% meczów (10 meczów)

Najczęściej padało 3 (26% meczów).

Ponad linią

Ponad 1.5
78%
74 z 95 meczów
Ponad 2.5
59%
56 z 95 meczów
Ponad 3.5
33%
31 z 95 meczów

Jak liczymy

Liczymy gole obu drużyn po 90 minutach, bez dogrywki i rzutów karnych po meczu, w bieżącym sezonie ligi. Drużynę pokazujemy od 6 meczów. Procent to częstość z rozegranych meczów, nie prognoza. Dane przeliczamy co noc, tak jak moduł Gole.

Metodologia: jak liczymy

Najczęstsze pytania

Ile goli pada średnio w meczu Süper Lig?
W sezonie 2026/27 średnio 3,0 na mecz: gospodarze 1,7, goście 1,3 (95 meczów do 7 listopada 2026).
Jak często w meczu Süper Lig pada ponad 2.5 gola?
W 59% meczów sezonu 2026/27; ponad 1.5 w 78%, a ponad 3.5 w 33%. To częstość z rozegranych meczów, a nie prognoza.
W meczach których drużyn Süper Lig pada najwięcej goli?
Najwięcej: Amed (3,9), Galatasaray (3,8) i Göztepe (3,7). Najmniej: Konyaspor (1,8), Kocaelispor (2,0) i Erzurumspor FK (2,4). Liczą się gole obu stron w meczach drużyny w tym sezonie.

Dzisiejsze mecze w module Gole

Dzisiejsza lista ze wszystkich lig, z ostatnimi meczami obu drużyn.

Dzisiejsze mecze w module Gole