Statystyki
Gole: Championship 2026/27
Stan na 7 listopada 2026 · 180 meczów w sezonie 2026/27Jak liczymy
W sezonie 2026/27 w Championship pada średnio 3,0 gola na mecz (gospodarze 1,7, goście 1,3; 180 meczów, stan na 7 listopada 2026).
Ponad 2.5 gola padło w 62% meczów, a najwięcej goli mają mecze drużyn: West Ham (4,0), Norwich (3,7) i Cardiff (3,6).
Wśród 398 lig seniorskich w tym sezonie Championship jest na 178. miejscu pod względem goli na mecz (średnia tych lig to 2,9).
- Średnio na mecz
- 3,0
- gospodarze 1,7 · goście 1,3
- Ponad 2.5
- 62%
- 112 z 180 meczów
- Mecze w sezonie
- 180
- od 14 sierpnia 2026
Drużyny: gole w ich meczach
Mecze drużyny w tym sezonie: średnia goli obu stron, strzelone i stracone, u siebie i na wyjeździe, oraz mecze z ponad 2.5 gola. Znak przy średniej to różnica do średniej ligi.
| Średnia ligi | 180 | 3,0 | 1,5 | 1,5 | – | – | 62% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| West Ham | 15 | 4,0, +1,0 względem średniej | 2,5 | 1,5 | 4,1 | 3,9 | 80% |
| Norwich | 15 | 3,7, +0,8 względem średniej | 2,1 | 1,6 | 3,6 | 3,9 | 80% |
| Cardiff | 15 | 3,6, +0,6 względem średniej | 1,8 | 1,8 | 4,3 | 2,9 | 67% |
| Burnley | 15 | 3,5, +0,6 względem średniej | 1,5 | 2,1 | 2,6 | 4,4 | 67% |
| Millwall | 15 | 3,3, +0,4 względem średniej | 1,5 | 1,8 | 3,4 | 3,3 | 80% |
| Bolton | 15 | 3,3, +0,3 względem średniej | 1,3 | 1,9 | 3,4 | 3,1 | 67% |
| Middlesbrough | 15 | 3,3, +0,3 względem średniej | 2,0 | 1,3 | 3,7 | 2,9 | 67% |
| Blackburn | 15 | 3,0, 0,0 względem średniej | 1,5 | 1,5 | 3,0 | 3,0 | 80% |
| Derby | 15 | 2,9, 0,0 względem średniej | 0,9 | 2,0 | 2,8 | 3,1 | 60% |
| Southampton | 15 | 2,9, 0,0 względem średniej | 1,9 | 1,0 | 3,6 | 2,4 | 53% |
| Wolves | 15 | 2,9, 0,0 względem średniej | 1,7 | 1,2 | 2,9 | 3,0 | 60% |
| Preston | 15 | 2,9, −0,1 względem średniej | 0,9 | 2,0 | 2,6 | 3,1 | 60% |
| Birmingham | 15 | 2,8, −0,2 względem średniej | 1,9 | 0,9 | 3,4 | 2,1 | 73% |
| QPR | 15 | 2,8, −0,2 względem średniej | 1,6 | 1,2 | 2,9 | 2,7 | 60% |
| Stoke City | 15 | 2,8, −0,2 względem średniej | 1,6 | 1,2 | 2,6 | 3,0 | 67% |
| Lincoln | 15 | 2,7, −0,2 względem średniej | 1,0 | 1,7 | 3,4 | 2,1 | 60% |
| Bristol City | 15 | 2,7, −0,3 względem średniej | 1,1 | 1,6 | 2,1 | 3,3 | 53% |
| Sheffield Utd | 15 | 2,7, −0,3 względem średniej | 1,4 | 1,3 | 2,3 | 3,0 | 60% |
| Swansea | 15 | 2,7, −0,3 względem średniej | 1,5 | 1,2 | 2,0 | 3,3 | 67% |
| Portsmouth | 15 | 2,5, −0,4 względem średniej | 1,3 | 1,2 | 3,4 | 1,6 | 53% |
| West Brom | 15 | 2,5, −0,4 względem średniej | 1,5 | 1,0 | 2,5 | 2,6 | 47% |
| Wrexham | 15 | 2,5, −0,4 względem średniej | 1,2 | 1,3 | 2,8 | 2,3 | 40% |
| Charlton | 15 | 2,4, −0,6 względem średniej | 0,9 | 1,5 | 1,8 | 3,1 | 53% |
| Watford | 15 | 2,4, −0,6 względem średniej | 0,9 | 1,5 | 2,3 | 2,6 | 40% |
Dzisiejsze mecze w module Gole
Dzisiejsza lista ze wszystkich lig, z ostatnimi meczami obu drużyn.
Ile goli pada w meczu
Odsetek meczów sezonu z daną liczbą (obie drużyny razem).
- 0: 6% meczów (11 meczów)
- 1: 16% meczów (29 meczów)
- 2: 16% meczów (28 meczów)
- 3: 25% meczów (45 meczów)
- 4: 21% meczów (38 meczów)
- 5: 11% meczów (19 meczów)
- 6+: 6% meczów (10 meczów)
Najczęściej padało 3 (25% meczów).
Ponad linią
- Ponad 1.5
- 78%
- 140 z 180 meczów
- Ponad 2.5
- 62%
- 112 z 180 meczów
- Ponad 3.5
- 37%
- 67 z 180 meczów
Najbliższe mecze: Championship
- Norwich – Cardiff21 lis
- Millwall – QPR21 lis
- Southampton – Derby21 lis
- Middlesbrough – Bristol City21 lis
- Stoke City – Birmingham21 lis
- Bolton – Portsmouth21 lis
- Lincoln – Wrexham21 lis
- West Ham – Preston21 lis
- Wolves – Charlton21 lis
- Sheffield Utd – Watford21 lis
- Swansea – West Brom21 lis
- Burnley – Blackburn22 lis
Według daty, każdy ze stroną meczu.
Jak liczymy
Liczymy gole obu drużyn po 90 minutach, bez dogrywki i rzutów karnych po meczu, w bieżącym sezonie ligi. Drużynę pokazujemy od 6 meczów. Procent to częstość z rozegranych meczów, nie prognoza. Dane przeliczamy co noc, tak jak moduł Gole.
Najczęstsze pytania
- Ile goli pada średnio w meczu Championship?
- W sezonie 2026/27 średnio 3,0 na mecz: gospodarze 1,7, goście 1,3 (180 meczów do 7 listopada 2026).
- Jak często w meczu Championship pada ponad 2.5 gola?
- W 62% meczów sezonu 2026/27; ponad 1.5 w 78%, a ponad 3.5 w 37%. To częstość z rozegranych meczów, a nie prognoza.
- W meczach których drużyn Championship pada najwięcej goli?
- Najwięcej: West Ham (4,0), Norwich (3,7) i Cardiff (3,6). Najmniej: Watford (2,4), Charlton (2,4) i Wrexham (2,5). Liczą się gole obu stron w meczach drużyny w tym sezonie.
Dzisiejsze mecze w module Gole
Dzisiejsza lista ze wszystkich lig, z ostatnimi meczami obu drużyn.