Statystyki
Gole: Serie A 2026/27
Stan na 7 listopada 2026 · 105 meczów w sezonie 2026/27Jak liczymy
W sezonie 2026/27 w Serie A pada średnio 3,1 gola na mecz (gospodarze 1,6, goście 1,5; 105 meczów, stan na 7 listopada 2026).
Ponad 2.5 gola padło w 61% meczów, a najwięcej goli mają mecze drużyn: Monza (4,1), Sassuolo (4,1) i Inter (3,9).
Wśród 73 najwyższych lig krajowych w tym sezonie Serie A jest na 13. miejscu pod względem goli na mecz (średnia tych lig to 2,7).
- Średnio na mecz
- 3,1
- gospodarze 1,6 · goście 1,5
- Ponad 2.5
- 61%
- 64 z 105 meczów
- Mecze w sezonie
- 105
- od 22 sierpnia 2026
Drużyny: gole w ich meczach
Mecze drużyny w tym sezonie: średnia goli obu stron, strzelone i stracone, u siebie i na wyjeździe, oraz mecze z ponad 2.5 gola. Znak przy średniej to różnica do średniej ligi.
| Średnia ligi | 105 | 3,1 | 1,6 | 1,6 | – | – | 61% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Monza | 10 | 4,1, +1,0 względem średniej | 1,7 | 2,4 | 4,3 | 4,0 | 90% |
| Sassuolo | 11 | 4,1, +0,9 względem średniej | 1,5 | 2,6 | 4,8 | 3,5 | 82% |
| Inter | 10 | 3,9, +0,8 względem średniej | 2,6 | 1,3 | 4,8 | 3,0 | 80% |
| Fiorentina | 10 | 3,8, +0,7 względem średniej | 1,5 | 2,3 | 3,2 | 4,4 | 90% |
| AS Roma | 11 | 3,7, +0,6 względem średniej | 2,8 | 0,9 | 3,7 | 3,8 | 73% |
| Atalanta | 10 | 3,6, +0,5 względem średniej | 1,6 | 2,0 | 3,7 | 3,5 | 80% |
| Frosinone | 11 | 3,6, +0,4 względem średniej | 2,2 | 1,4 | 3,7 | 3,4 | 55% |
| Udinese | 11 | 3,4, +0,2 względem średniej | 1,1 | 2,3 | 3,0 | 3,8 | 64% |
| AC Milan | 10 | 3,3, +0,2 względem średniej | 2,1 | 1,2 | 4,0 | 2,6 | 60% |
| Lazio | 10 | 3,2, +0,1 względem średniej | 2,4 | 0,8 | 3,0 | 3,4 | 70% |
| Lecce | 11 | 3,1, −0,1 względem średniej | 1,1 | 2,0 | 3,4 | 2,8 | 64% |
| Napoli | 10 | 3,0, −0,1 względem średniej | 1,7 | 1,3 | 3,3 | 2,8 | 50% |
| Torino | 11 | 2,9, −0,2 względem średniej | 1,4 | 1,6 | 3,2 | 2,6 | 64% |
| Bologna | 11 | 2,7, −0,4 względem średniej | 1,5 | 1,3 | 2,8 | 2,7 | 55% |
| Venezia | 11 | 2,6, −0,5 względem średniej | 0,7 | 1,9 | 2,7 | 2,6 | 36% |
| Como | 10 | 2,6, −0,5 względem średniej | 1,8 | 0,8 | 1,5 | 3,3 | 50% |
| Genoa | 10 | 2,4, −0,7 względem średniej | 1,0 | 1,4 | 2,5 | 2,3 | 40% |
| Parma | 11 | 2,4, −0,8 względem średniej | 0,8 | 1,6 | 2,0 | 2,8 | 64% |
| Juventus | 10 | 2,3, −0,8 względem średniej | 1,3 | 1,0 | 2,2 | 2,4 | 20% |
| Cagliari | 11 | 2,3, −0,9 względem średniej | 0,9 | 1,4 | 1,4 | 3,0 | 36% |
Dzisiejsze mecze w module Gole
Dzisiejsza lista ze wszystkich lig, z ostatnimi meczami obu drużyn.
Ile goli pada w meczu
Odsetek meczów sezonu z daną liczbą (obie drużyny razem).
- 0: 2% meczów (2 mecze)
- 1: 12% meczów (13 meczów)
- 2: 25% meczów (26 meczów)
- 3: 29% meczów (30 meczów)
- 4: 12% meczów (13 meczów)
- 5: 10% meczów (10 meczów)
- 6+: 10% meczów (11 meczów)
Najczęściej padało 3 (29% meczów).
Ponad linią
- Ponad 1.5
- 86%
- 90 z 105 meczów
- Ponad 2.5
- 61%
- 64 z 105 meczów
- Ponad 3.5
- 32%
- 34 z 105 meczów
Najbliższe mecze: Serie A
Według daty, każdy ze stroną meczu.
Jak liczymy
Liczymy gole obu drużyn po 90 minutach, bez dogrywki i rzutów karnych po meczu, w bieżącym sezonie ligi. Drużynę pokazujemy od 6 meczów. Procent to częstość z rozegranych meczów, nie prognoza. Dane przeliczamy co noc, tak jak moduł Gole.
Najczęstsze pytania
- Ile goli pada średnio w meczu Serie A?
- W sezonie 2026/27 średnio 3,1 na mecz: gospodarze 1,6, goście 1,5 (105 meczów do 7 listopada 2026).
- Jak często w meczu Serie A pada ponad 2.5 gola?
- W 61% meczów sezonu 2026/27; ponad 1.5 w 86%, a ponad 3.5 w 32%. To częstość z rozegranych meczów, a nie prognoza.
- W meczach których drużyn Serie A pada najwięcej goli?
- Najwięcej: Monza (4,1), Sassuolo (4,1) i Inter (3,9). Najmniej: Cagliari (2,3), Juventus (2,3) i Parma (2,4). Liczą się gole obu stron w meczach drużyny w tym sezonie.
Dzisiejsze mecze w module Gole
Dzisiejsza lista ze wszystkich lig, z ostatnimi meczami obu drużyn.